Jak vychovávat kluky a nezbláznit se z toho

Dozvíte se o klíčových obdobích ve výchově syna, o vývoji mužského mozku a důvodech tak "jiného" chování chlapců. Získáte povzbuzení, že když kluci zlobí, vrtí se, ruší..., neznamená to, že jsme špatní rodiče nebo že je dítě v nepořádku

  • Proč obvykle kluci zlobí víc než holčičky?
  • Proč mají obvykle horší výsledky ve škole?
  • Proč se stále perou?
  • Proč se obyčejně stále vrtí, vyrušují a neposedí?
  • Proč si obvykle vyrábějí zbraně a neustále bojují, přestože je vychováváme antimilitaristicky?
  • Jak klíčová je mužská role v klíčových obdobích výchovy kluků
  • Co a jak mají otcové sdělit svým synům, aby je pro cestu životem vyzbrojili pocitem jistoty?
  • Jak s kluky zacházet, abychom podpořili jejich mužství
  • Jak zvládat kritické situace, které výchova syna přináší a nezbláznit se z toho?

Kdy a kde:

8.6.2018 od 13:30 do 16:30 hod.
Centrum Majka, Hybešova 14, Brno

Cena semináře:

Cena za jednotlivce: 390,- Kč
Cena za rodičovský pár: 690,- Kč

Účastnický poplatek je splatný v plné výši v předstihu na číslo účtu 2701317712/2010. Jako variabilní symbol uveďte 8062018. Poplatek lze vrátit pouze při zrušení účasti nejpozději 5 dnů před konáním akce. Při pozdějším zrušení účasti poplatek v plné výši propadá. Je však možné za sebe poslat náhradu.

Hlídání dětí po dobu semináře:

Pokud nemáte možnost přijít bez dítěte, je možné objednat jeho hlídání přímo u nás v našem centru. Hlídání je nutné nahlásit předem na tel. 774 115 319

Za hlídání dětí Vám bude na místě akce účtován jednorázový poplatek 150,- za dítě. (50,-/hod)
Hlídání je nutno objednat nejpozději 2 dny před konáním akce. Objednané hlídání je možné zrušit nejpozději 2 dny před konáním akce. V opačném případě Vám bude poplatek 150,- naúčtován.

Lektorka - Mgr. et Mgr. Vlaďka Bartáková, PhD.

psycholožka a psychoterapeutka, matka čtyř synů

Vlaďka vystudovala na Univerzitě Karlově v Praze jednooborově sociologii a psychologii, v postgraduálním programu Sociální psychologie získala doktorát. Je členkou Českomoravské psychologické společnosti. Pracuje v Poradně pro ženy v tísni Aqua vitae, kde se věnuje převážně terapeutické práci se ženami trpícími postabortivním syndromem. Odborně se zaměřuje na krizovou intervenci a terapii traumatu - zvláště následků interrupce. Má na starosti rozvoj zaměstnanců ve firmě ESPRIT. Dlouhodobě spolupracuje s Rodinným centrem Praha, kde vede semináře a pobytové kurzy zaměřené na rozvoj partnerských a rodičovských kompetencí. Je vdaná a má čtyři syny, má ráda mladou českou ilustrátorskou scénu a kvalitní čaj.

Nahoru