posilování pánevního dna + Cvičení po porodu 

Jednoduchou formou se na lekci naučíte cviky na relaxaci a aktivaci pánevního dna, posílení břišních svalů, správné držení a zpevnění těla v kombinaci s využitím balančních pomůcek.

Cvičení je vhodné pro ženy po porodu, které chtějí dostat své tělo zpět do formy, pro ženy, které mají diastázu břišních svalů, pro ženy, které trpí inkontinencí, pro ženy, které jsou po operaci dělohy nebo pánevního dna, ale i pro ženy, které bolí záda nebo krční páteř.

Právě jste porodila a bojíte se, že se už nikdy nedostanete zpět do kondice? Cítíte se unavená? To je naprosto normální. Vaše tělo podstoupilo obrovské psychické i fyzické změny, dejte mu proto čas na regeneraci. Uspíšit jí ale můžete na lekcích cvičení po porodu. Nezapomeňte si udělat čas také sama pro sebe, nejen pro své nově narozené děťátko.

Správným cvičením můžete zpevnit uvolněné tělo, včetně povolených svalů dna pánevního, snížit únavnost, dýchavičnost a předejít bolestem zad. 

Doporučujeme:

Během cvičení můžete mít děti u sebe. Ovšem pokud máte možnost hlídání, může babička nebo kamarádka pobýt s děťátkem v přilehlé místnosti. Budete tak stále na dosah a zároveň si užijte chvíli jen na sebe a na své tělo. Cvičení pro vás bude mít opravdu smysl a zároveň si odpočinete, zrelaxujete a naberete novou energii. :-)

Kdy cvičíme:

vždy v pondělí od 15:00 do 16:00 hod. s lektorkou Evkou
a v úterý od 13:00 do 14:00 hod. s lektorkou Lucií

Co s sebou:

pohodlné oblečení na cvičení  a dostatek tekutin

Cena cvičení

Jednotlivá lekce - 130,- Kč
Permanentka na 5 lekcí - 590,- Kč
Permanentka na 10 lekcí - 1.100,- Kč
CVIČENÍ NENÍ MOŽNÉ PLATIT KARTOU. POUZE V HOTOVOSTI.

Na setkání s Vámi se těší:

Evka Brůžičková
nebo Lucie Hipíková 

Nahoru