HARMONIZAČNÍ a RELAXAČNÍ CVIČENÍ PRO ŽENY

Milé ženy, přijměte pozvání na pravidelné dvouhodinové čtvrteční harmonizační a relaxační cvičení pro ženy s prvky Mohendžodáro (ucelený tréninkový systém pro ženy MUDr. Moniky Sičové) jako prostředek k harmonizaci, relaxaci a léčení ženského těla i duše. Harmonizační cvičení v Ženském kruhu velice příznivě ovlivňuje zdraví ženy, její vitalitu a krásu.

Při harmonizačním cvičení se prohloubí naše návyky zdravého dýchání, pravidelným cvičením se svaly malé pánve stanou uzavřenější, pevnější a pružnější. Z čistě praktického hlediska to vede např. k odstranění problémů s močením, s inkontinencí, k výraznému snížení rizika opakovaných zánětů v orgánech malé pánve, upravuje se nepravidelné měsíční krvácení apod. Hormony, které se při cvičení uvolňují, ovlivňují to, jak se člověk ve skutečnosti cítí. Ženy při tomto harmonizačním cvičení objevují své nitro, jsou spokojené a šťastné, vylaďují své tělo ke spontánní radosti a k dlouhověkosti.

Toto harmonizační cvičení s prvky Mohendžodáro je vhodné pro ženy všech věkových kategorií – ženy dvacetileté i čilé sedmdesátnice, maminky po porodu či na mateřské dovolené, ženy toužící po dítěti.

Přijďte si společně zacvičit, odpočinout si v tanci, zklidnit se v relaxační meditaci. Věnovat se budeme především práci s mocnou energií, s energií našeho pánevního dna. Součástí jednotlivých setkání je spontánní tanec, meditace a sdílení v bezpečí ženského kruhu. V případě, že již Mohendžodáro cvičíte, jste rovněž vítány. Energie každé jednotlivé účastnice posiluje celou skupinku a přináší nové vhledy.

Co si vzít sebou:

S sebou si přibalte dobrou náladu, otevřenou mysl, pohodlný oděv (např. oblíbené šaty, sukně) a také ponožky na nožky :).

Cena cvičení

Permanentka na 10 lekcí - 1.800,-Kč
Permanentka na 5 lekcí  -  1.000,-Kč
Jednotlivý vstup - 250,-Kč

Cvičení v Ženském kruhu probíhá ve skupince o max. 8 ženách, tzn. je zajištěn individuální přístup.

Termíny cvičení

Čtvrtek od 19:00 do 20:30 hod  

Přihlášení:

Pro přihlášení kontaktujte, prosím, přímo lektorku: Hanka Radostná 725 111 866 email:

O lektorce:

Hanka Radostná je kreditovaná lektorka Tantra jógy pro ženya akreditovaná lektorka Jógy smíchu. V současnosti se věnuje harmonizačním a relaxačním cvičením s prvky Mohendžodáro a Jógy smíchu, spontánnímu tanci, kresbě, bubnování pro radost a relaxaci, aktivním meditacím. Šije pro radost svou i jiných látkové maňásky, relaxační pohankovo-levandulové polštáře, sedáky a další textilní dekorace pro děti i pro dospělé. V Brně a Tišnově vede Cvičení pro ženy, aktivní relaxační meditace, muzikoterapeutické semináře pro děti, dospělé i celé rodiny, bubnovací a ženské kruhy.

Nahoru