Focení rodičů s dětmi

Vaše malé, krásné a křehké miminko, které před nějakým časem opustilo lůno matky, vystartovalo na svou životní cestu plnou proměn, vývoje a překvapení. Mění se nám před očima a my jen s dojetím sledujeme tyto jeho změny a stále nové dovednosti. Toužíme po tom zapamatovat si tyto chvíle navždy. Zapamatovat si, jaké byli naše děti krásné, nevinné a dojemné, jak se s přibývajícím věkem měnili, stejně tak jako my rodiče. Pokud si chcete tyto chvíle i později připomínat, ukázat miminku, jak roztomilé bylo, využijte možnosti zachytit tuto jeho krásu s pomocí profesionálního fotografa na uměleckých fotografiích, které budou ozdobou Vašich alb. Vezměte krásné dětské oblečky, oblíbené hračky, dobrou náladu a přijďte zachytit celou svou jedinečnou rodinu. Tyto fotky Vám budou dělat radost po celý život.

V našem ateliéru si můžete vybrat, zda budete chtít klasické provedení ve formátu 2D, tak jak jej znáte z jiných fotek, anebo zcela unikátní možnost focení ve formátu 3D. Více informací naleznete v odkazu 3D foto na těchto stránkách.

Jak to u nás probíhá:

V našem ateliéru dbáme o pohodlí našich malých i velkých modelek a modelů. Na focení se nespěchá, proto máme pro každou rodinu vyhrazenou minimálně jednu hodinu. U větších balíčků i více. Máme tedy dostatek času pro navození dostatečné pohody a uvolněnosti. Mnozí lidé mají z profesionálního fotografa strach. Není se čemu divit, pokud jste dosud zažili pouze focení typu: „otočte hlavu doprava, ne to je moc, bradu níž, teď trošku víc, dobře a teď se usmívejte a buďte přirození“ U nás máte dostatek času na seznámení se s prostorem, na zpracování prvotního ostychu a po pár minutách už se budete cítit uvolněně a dobře. Proto chceme našim klientům věnovat minimálně hodinu a více. Malé děti potřebují ještě větší pocit bezpečí a jistoty než my dospělí. Jsou na toto nesmírně citlivé a my toto bereme na vědomí.

Jak se na focení připravit:

Vezměte si sebou oblečení, ve kterém se všichni cítíte příjemně, a které vám sluší, nejlépe více různých modelů, ať nemáte všechny fotografie ve stejném stylu. Maminka si může před fotografováním udělat základní make-up. Myslete však na to, že světla pohltí hodně barevnost, proto byste měla zvolit výraznější líčení, než jste zvyklé. Určitě si vezměte líčení i sebou. Z praxe vidíme, jak se hodně z dobře udělaného make-upu „ztratí“ cestou. Dobře vypadají výrazné šperky, zajímavé vzory na oblečení. Pokud se budete fotit s děťátkem anebo jako celá rodina, myslete na to, abyste vzájemně ladili. Zkrátka, v ateliéru je místa dost a proto se nebojte vzít sebou více modelů a doplňků, abyste měla z čeho vybírat. Důležité je se sladit buď do světlých anebo do tmavých barev. Jejich vzájemné kombinace není pro focení vždy vhodná. (například kombinace bílého trička a černých kalhot není vůbec vhodná, ale světlé kalhoty se světlým tričkem jsou výborné). My se v našem ateliéru vyhýbáme přeplácaným fotkám s množství rekvizit a různých kostýmů, soustředíme se na krásu dítěte a zachycení jeho osobnosti. Pokud byste však chtěli fotku něčím obohatit, vezměte dětem s sebou jejich oblíbenou hračku, anebo jakoukoliv rekvizitu se kterou byste chtěli mít své radosti na fotce zvěčněné.

Vezměte sebou více členů rodiny:

U fotografování malých dětí je přítomnost obou rodičů a starších sourozenců anebo i prarodičů obrovskou výhodou. Necháme děti se seznámit s prostorem, můžeme nejdříve vyfotit rodiče a děti se pak nenásilně zapojí do hry. Pokud však víte, že Vaše děti dlouho nevydrží spolupracovat, můžeme se přizpůsobit Vašemu pořadí a Vašim představám.

Jak se objednat:

Prohlídněte si naši nabídku jednotlivých balíčků fotek, promyslete, který balíček by byl pro Vás vhodný a objednejte si termín focení na telefonním čísle 774 115 128 anebo napsáním svých volných termínů na email

U objednávky nahlaste o jaký balíček fotek budete mít zájem, abychom věděli, jaký čas si pro Vás vyhradit.

Pozor akce, do konce srpna získáváte ke každému balíku také jednu 3D fotku zdarma

Ceník

Balíček 1 1250 Kč

obsahuje 1 CD s fotkami pro prohlížení na monitoru (minimálně 30 fotografií) a 6 tištěných fotografií v rozměru minimálně 13x18 cm.

Balíček 2 1550 Kč

obsahuje 1 CD s fotkami pro prohlížení na monitoru (minimálně 30 fotografií) a 12 tištěných fotografií v rozměru minimálně 13x18 cm.

Balíček 3 1790 Kč

obsahuje 1 CD s fotkami pro prohlížení na monitoru (minimálně 30 fotografií) a 18 tištěných fotografií v rozměru minimálně 13x18 cm.

Balíček 4 1990 Kč

obsahuje 1 CD s fotkami pro prohlížení na monitoru (minimálně 30 fotografií) a 24 tištěných fotografií v rozměru minimálně 13x18 cm.

Focení rodičů s dětmi

Nahoru